Rüyada tekne görmek

Rüyada tekne görmek, kendi işinize sahip olmaya, başarı elde etmeye ve paraya tabir edilir. Bazen de rüyada tekme görmek, bir yakınınız tarafından müjdeli bir haber alacağınıza tabir edilir.

Rüyada tekne kullanmak, işlerinizi yürüten bir yardımcıya tabir edilir. Fakat bu kişiye güvenmemeniz gerektiğine ve kendi işinizin başında olmanız gerektiğine tabir edilir.

Rüyada tekne ile denize açılmak, yakın bir zamanda uzak bir yere tatile gideceğinize, aileniz ile mutlu günler geçirip bunun uzun sürmesi için çok çaba sarfedeceğinize tabir edilir.

Rüyada tekne turu yapmak, kendi işinize sahip iseniz yeni iş kolları araştıracağınıza ve işlerinizi büyüteceğinize, çalışan iseniz yeni bir iş bakacağınıza veya kendi işinizi kuracağınıza ve büyüteceğinize tabir edilir.

Rüyada hamur teknesi görmek, yaşlılığınızın çok iyi geçeceğine sağlıklı ve mutlu olacağınıza tabir edilir. Rüyada hamur teknesinde hamur yoğurmak, bol geçime, para ve mülk sahibi olup aileniz ile mesut günler geçirmeye tabir edilir.

Tekne nedir: Türlü işlerde kullanılmak için çoğu ağaçtan yapılan, uzun ve geniş kap; katmanlı kayaçların içeri doğru çukur, alçak bölümü, ineç, kemer karşıtı. Geminin omurga, kaburga ve kaplamadan oluşan temel bölümü; yerkabuğundaki kıvrımların çukur, alçak yeri, havza. Deniz taşıtı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tekne

Rüyada tekne görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status