Rüyada tavuk görmek

Rüyada tavuk görmek, aile yaşamınızın mutlu ve düzenli olacağına, bekar iseniz iyi bir eşe sahip olacağınıza tabir edilir. Bazen de rüyada tavuk görmek, bir müddet huzursuz günler geçireceğinize fakat arkasından daha güzel ve mutlu günler geçireceğinize tabir edilir.

Rüyada küçük tavuk görmek, iş hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza ve çok para kazanacağınıza tabir edilir.

Rüyada tavuk yumurtlaması görmek, yumurtlayan bir tavuk görmek, memur iseniz kıdeminizin artacağına, ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizin iyi giderek yeni iş kollarına atılacağınıza ve büyüteceğinize tabir edilir.

Rüyada kuluçkada tavuk görmek, mutlu ve iyi bir hayat geçireceğinize, evli iseniz çocuk sahibi olacağınıza, bekar iseniz evleneceğinize veya ev satın alacağınıza tabir edilir.

Rüyada tavuk yemek, helal apralar kazanarak mal sahibi olacağınıza ve aile yaşamınızın iyi olacağına, hayırlı evlatlara sahip olacağınıza tabir edilir.

Rüyada öten tavuk görmek, başını belaya sokan, sürekli isyan eden, çevresine zarar veren ve çevresi tarafından sürekli dışlanan birisine tabir edilir.

Rüyada tavuk gagalaması, önceden tartışma yaşadığınız ve aranızın açık olduğu bir karşı cinse ihtiyacınız olacağına ve ona muhtaç kalacağınıza tabir edilir.

Rüyada tavuk kesmek, ailenizden ve sevdiğiniz insanlardan uzak kalacağınıza ve uzun bir süre onlara kavuşamayacağınıza, bu konuda çok fazla ahsret çekeceğinize ve sürekli mutsuz gözükeceğinize tabir edilir.

Rüyada tavuk kümesi görmek, içi boş tavuk kümesi görmek, darlık çekeceğinize ve para kaybı yaşayacağınıza tabir edilir. İçitavuk dolu tavuk kümesi görmek ise, işlerinizin çok iyi gideceğine, çok fazla para kazanarak mal ve mülk sahibi olacağınıza tabir edilir.

Rüyada tavuk yakalamak, tavuk peşidnen koşup tavuk yakaladığını görmek, hayalini kurduğunuz şeylerin çoğunu gerçekleştirerek mutlu olacağınıza fakat azimli biri olduğunuz için sürekli daha fazlasını isteyeceğinize tabir edilir.

Rüyada tavuk öldürmek, özlem duyacağınıza, sevdiklerinizden uzak kalacağınıza tabir edilir. Bazen de tavuk öldürmek, size kötülük eden ve kin besleyen, kimselerden kurtulmaya ve rahata kavuşmaya tabir edilir.

Tavuk nedir: Familyası: Sülüngiller (Phasianidae). Yaşadığı yerler: Evcil olarak kümeslerde; serbest yaşayan yabani türler de vardır. Özellikleri: Orta büyüklükte, kısa kanatlı, yerde yaşayan bir kuş. Ayakları eşelemeye ve koşmaya uygundur. Çoğunlukla nebati besin yer. Ömrü: 15-20 yıl. Çeşitleri: Leghom, Minorka, Dorking, Beç, Denizli, Cebeci, Gerze, İspenç tavuğu, Tepeli tavuk meşhur cinsler.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tavuk

Rüyada tavuk görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status