Rüyada taş görmek

Rüyada taş görmek, bekar iseniz sevdiğiniz bir kişi ile evleneceğinize, evli iseniz kısmeti ile gelen bir çocuğa tabir edilir. Rüyada taş olmak, dinden çıkmaya, çevrenizdeki insanları üzen biri olduğunuza, bazen de bir yakınınızın ölümüne tabir edilir.

Rüyada taş atmak, düşmanlarınızın sizi izleyerek incelediğine ve uygun bir zaman bulduklarında size zarar vereceklerine bu yüzden dikkatli davranmanız gerektiğine tabir edilir.

Rüyada taş toplamak, para kazanma hırsı uğruna çevrenizdeki insanlara zarar vereceğinize ve şimdiye kadar kazandığınız itibarınızı ve saygınızı kaybedeceğinize tabir edilir.

Rüyada gökten taş yağması, çevrenizdeki isnanlar ile musibet yaşamaya ve bu yüzden üzüleceğinize fakat taş size isabet ederse bu durumun uzun süre devam edeceğine, eğer taş sizi ıskalar ise bu durumdan kısa sürede kurtulacağınıza tabir edilir.

Rüyada küçük taşlar toplamak, para biriktirmeye başlayarak, mal mülk sahibi olacağınıza ve ailenizden fayda göreceğinize tabir edilir.

Rüyada taş dizmek, istemeyerek, kazandığınız paranızı ve mülkünüzü başkalarına kaptıracağınıza bu yüzden dikkatli davranmanız gerektiğine tabir edilir.

Rüyada gizlice taş toplamak, başkasının malında veya parasında gözünüz olduğuna tabir edilir.

Rüyada taş üstünde oturmak, aile büyüklerinden veya zengin arkadaşlarınızdan beklediğiniz yardımı alacağınıza ve bugünler içinde fazlasıyla göreceğinize tabir edilir.

Rüyada taş üstünde yatmak, gördüğünüz yardımların karşılığını çevrenize vermeyeceğinize ve malınızı, paranızı koruyarak kimseyi bundan faydalandırmayacağınıza tabir edilir.

Rüyada taş üstünde yürümek, elinizdeki parayı ve malları kullanarak karlı işler yapacağınıza ve daha fazla para kazanarak çok zengin olacağınıza tabir edilir.

Rüyada değerli taş görmek, rızkınızın artmasına, sanat ile ilgilenmeye ve geçiminizin iyi olup mutlu olacağınıza tabir edilir.

Rüyada taş ev görmek, tamamen taştan yapılmış bir ev veya kulübe görmek, arkadaşlarınızın artık etrafınızda olacağına ve size destek olacağına, yalnız kalmayacağınıza ve tüm sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir.

Taş nedir: Kimyasal veya fiziksel durumu değişiklikler gösteren, rengini içindeki maden, tuz ve oksitlerden alan sert ve katı madde. Bu maddeden yapılmış, bu maddeden oluşmuş. Bazı yerlerde ve işlerde kullanılmak için bu maddeden özel olarak hazırlanmış malzeme. Yapı işlerinde kullanılmak için bu maddeden hazırlanmış malzeme . Mücevherlerde kullanılan yüksek değerli cevher.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tas

Rüyada taş görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status