Rüyada su görmek

Rüyada su görmek, mal sahibi olmaya, iyi bir yaşama, temiz rızka, iyi ve sadık dostlara, din güzelliğine tabir edilir. Rüyada evinde su görmek, iyiliğe, saadete, toplu mala ve ganimete, zenginliğe, fazla hayra ve bekârsa evlenmeye tabir edilir.

Rüyada çatınızda su görmek, o kimseye çabucak bir keder veya bir büyüğü tarafından devamlı bir bela isabet edeceğine tabir edilir.

Rüyada temiz su görmek, fiyatların ve rızıkların ucuzluk ve bolluğuna ve adaletin yayılmasına tabir edilir.

Rüyada temiz suya atlamak, çabuk bir sevince tabir edilir.

Rüyada size bardak içinde su verildiğini görmek, çocuğa, suyu içtiğini görmek, çocuk ve hanımından hayra erişeceğine tabir edilir.

Rüyada sıcak su içmek, şiddetli bir üzüntü yaşamaya tabir edilir.

Rüyada tuzlu ve bulanık su içmek, yönetimden gelecek üzüntüye tabir edilir.

Rüyada su emmek, geçim bakımından zorluk çekmeye tabir edilir.

Rüyada çok fazla su içmek, o kimsenin hanımının kendisinden kaçmasına tabir edilir.

Rüyada susamak, o kimsenin ekini hayat bulur ve kalbinin hidayete kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada pınardan tatlı su içmek, murada ermeye, mutlu bir şekilde hayatını sürdürmeye, suyun içine girmek, bütün korku ve sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada acı su içmek, evlenmeye, acı su ile yıkanmak, eşinden boşanmaya tabir edilir.

Rüyada kirli ve bulanık su görmek, hastalanmaya, bu suyu içmek, ölüme tabir edilir.

Rüyada su istemek, insanlar arasında yalan söylemek suretiyle, dedikoduculuk yapmaya tabir edilir.

Rüyada dalgalı bir suyun üzerinde çırpındığını görmek, küfre ve münafıklığa tabir edilir.

Rüyada dalgalı suda rahat yüzdüğünü görmek, manevi ve maddi ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada elbisesinin su ile ıslanması, yolculukta bir yerde gecelemeye yahut istediği şeyden men edilmeye tabir edilir.

Rüyada kuyudan siyah su çıkarmak, evleneceği hayırsız bir kişiye tabir edilir.

Rüyada kuyudan su çıkarmak, bir kişi ile nikâhlanacağına, hilekar bir mal elde etmeye tabir edilir.

Rüyada derin bir suya düşüp içine daldığını ve çıkamadığını görmek, çokça dünyalığa erişir ve bununla zengin olmaya tabir edilir.

Rüyada berrak bir suya baktığını ve orada yüzünü güzel bir şekilde görmek, ailesi, komşusu ve dostları hakkında iyilik yapmaya tabir edilir.

Rüyada bahçe veya tarla sulamak, eşi ile cinsi münasebette bulunmasına tabir edilir.

Su nedir: Hidrojenle oksijenden oluşan, oda sıcaklığında sıvı durumunda bulunan, renksiz, kokusuz, tatsız madde (h2o); canlıların içtiği sıvı. Bu sıvıdan oluşan kitle, deniz, akarsu; kimi kokulu yaprak ya da çiçekler imbikten çekilerek elde edilen kokulu sıvı. Meyve, sebze gibi şeylerin sıkılmasıyla elde edilen sıvı; yemeğin sulu bölümü.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

su

Rüyada su görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status