Rüyada şeytan öldürmek

Rüyada şeytan öldürmek, yaşamınızdaki bazı tehlikeleri, zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olduğunuza tabir edilir.

Rüyada şeytan taşlamak, çevresindeki insanlar için iyilikler yapmasına, düşmanını yenmeye, namaz ve orucunu ifa ettiğine, dinine sadık olduğuna tabir edilir.

Rüyada şeytan görmek, hedeflediğiniz amaçlara ulaşmak için yaptığınız kötülüklere ve hilelere son verip dürüst bir şekilde elde etmeye çalışırsanız hedeflerinize ulaşacağınıza tabir edilir.

Şeytan nedir: Din kitaplarına göre isyancı meleklerin, kötü ruhların başı olarak nitelenen varlık. Kötü düşünce, kötü niyet. Ve s. mec. çok kurnaz, uyanık (kimse).

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

seytan-oldurmek

Tabire ait 6 yorum yer almaktadır Yorumlara git

 1. hulusi /

  rüyamda şeytanın anlından taşla vurup öldürdüm

 2. enise /

  rüyamda şeytanı taşladım sonra top olup kaçtı bende onu buup ezdim ne demek

 3. Eryilmaz /

  Eşim rüyasında ailecek arabayla yolculuk yapıyormuşuz sonra 5 tane benzer şeytanı görmüş sonra ben bu şeytanlarla kavga ediyormuşum 4 tanesini öldürmüşüm 1 tanesi arabaya çocukların yanındaymış eşim bana haber vermiş 5.sinide orda öldürmüşüm bana bunun açıklamasını yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür eder im

 4. Minare /

  royamd seytan beni kovoliyordu ve ben onu oldurdum bana cox kızkın idi

 5. ugur /

  Ruyada kız kardeşime yıkık eski bir binada seytan saldırıyor ben koşarak onu kurtariyorum şeytanı direge bağlayıp karnına bıçak sokuyor ve kafasını kesiyorum

 6. yağmur eertürk /

  Rüyada bir iş mulakatina gittiğimizi ve en yakınaarkadaşım içinde sşeytan olan bir çanta verdi bana ve onu oldurmemi istedi onu oldurursen mülakat in iyi geçebileceğini söyledi. Bende sşeytanın içinde bulunduğu çantayi ssallayıp yere vurdum sonra çantada morumsu bir renk geldi (seytanin kaniydi) …ondan sonra mülakata girdim ve beni işe aldılar …işimde çok ileri ggitmiştim …sonra bir aynaya bbaktığım bir ara şeytani arkamda hissettim ve cok korktum ve uyandım…

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.