Rüyada sevgili görmek

Rüyada sevgili görmek, cinsiyeti ne olursa olsun mutlu bir karşılaşmaya tabir edilir. Bazen de rüyada sevgili görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğinize, güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza tabir edilir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek ise, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa tabir edilir.

Rüyada sevgiliden ayrılmak, bir rakibinizin sevgilinizi elinizden alacağına tabir edilir.

Rüyada sevgili ile gezmek, muradınıza ereceğinize tabir edilir.

Rüyada sevgilinizle kavga etmek, evleneceğinize tabir edilir.

Sevgili nedir: Sevgi ve bağlılık duyulan. Sevilen, aşık olunan kimse; dost, yar.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

sevgili

Rüyada sevgili görmek ile ilgili diğer rüyalar

2 görülen rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status