Rüyada şerbet görmek

Rüyada şerbet görmek, bekar iseniz sizi mutlu edecek bir evlilik grçekleştireceğinize ve çok iyi bir kısmete tabir edilir. Rüyada şerbet içmek, sarı renkli şerbet hastalığa, diğer meyve şerbetlerini içmek ise, sağlıklı bir bünyeye sahip olmaya, Rüyada neyden yapıldığı bilinmeyehn şerbeti içmek, ilme ve sanata yakın olmaya tabir edilir.

Rüyada güzel kokan şerbet içmek, temiz ve titiz olmaya sanata önem vermeye tabir edilir. Rüyada kötü kokan şerbet içmek, günah işlemeye, dinden çıkmaya tabir edilir.

Rüyada şerbet dağıtmak, çevrenizdeki insanları mutlu edecek davranışlarda bulunacağınıza tabir edilir. Rüyada ölmüş bir yakınınızın size şerbet ikram ettiğini görmek, doğru yolda olduğunuza ve size şerbet veren kişinin huzrlu olduğuna tabir edilir.

Şerbet nedir: Meyve suyu ile şekerli su karıştırılarak yapılan içecek. Belli olaylar nedeniyle konuklara sunulan şekerli içecek. Kimi maddelerin suda eritilmişi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

serbet

Rüyada şerbet görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status