Rüyada şemsiye almak

Rüyada şemsiye almak, yağmur yağarken aniden şemsiye aldığınızı görmek, zarardan kurtulmaya, dertlerinizden kısa zamanda kurtulacağınıza ve mutlu olacağınıza tabir edilir.

Rüyada şemsiye görmek, başkasından elde edilecek menfaate, zenginliğe, mal ve mülk sahibi olmaya, iyi bir yardımcıya tabir edilir. Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek, kötü bir gününüz de size yardımcı olacak bir arkadaşınıza tabir edilir.

Rüyada kapalı şemsiye görmek, iyi bir işe sahip olduğunuza tabir edilir. Rüyada açık şemsiye görmek, arkadaşlarınıza çok fazla güvendiğinize tabir edilir.

Rüyada plaj veya bahçe şemsiyesi görmek, bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza tabir edilir.

Şemsiye nedir: Bir sapın üzerinde esnek tellere gerilmiş, açılıp kapanabilen, yağmur ve güneşten korunmak için kullanılan, su geçirmez kumaştan yapılmış taşınabilir eşya. Bu biçimde güneşlik. Aynı noktadan çıkan eşit uzunluktaki sapçıkların ucunda bulunan şemsiye görünüşündeki çiçek topluluğu.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

semsiye-almak

Rüyada şemsiye almak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status