Rüyada satıcı görmek

Rüyada satıcı görmek, boş yere yemin etmeye, namazı kılmamaya, ölçü ve tartıyı eksik yapmaya, faiz ile geçinen bir kişi ile arkadaş olmaya tabir edilir. Rüyada yün satıcısını görmek, dünyasını dinine tercih eden bir kimseye tabir edilir.

Rüyada yağ satıcısı görmek, büyük âlime ve faziletli ilim adamına, ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye tabir edilir.

Rüyada un satıcısını görmek, zorluktan sonra erişecek kolaylığa, hazır rızka ve tabi olduğu hakkı başkasına da duyurmaya tabir edilir.

Rüyada pamuk satıcısını görmek, mal ve meşakkat sahibi bir kimseye tabir edilir.

Satıcı nedir: Malını satışa çıkaran, alıcıya bir şey satan kimse.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

satici

Rüyada satıcı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status