Rüyada saray görmek

Rüyada saray görmek, zenginliğe ve mutluluğa tabir edilir. Rüyada pırıl pırıl bir avizelerle süslenmiş saray görmek, genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata, tecrübeli bir yaşta ise, yeni ve çok hayırlı bir işe, bir kadın için kendisinin çok beğenip zevk alacağı çok neşeli ve eğlenceli bir toplantıya tabir edilir.

Rüyada sarayda olduğunu görmek, genç bir erkek için, işindeki gayretlerinden dolayı umulmadık bir ödüle, orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına, kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıya tabir edilir.

Rüyada büyük görkemli saray görmek, herkesin kıskanacağı güzel bir evlilik, geleceği parlak bir işe tabir edilir.

Rüyada büyük saray ve içinin mutlu insanlarla dolu olduğunu görmek, devlet kapısında bir işinizin olacağına ve üzüntülerinizin son bulacağına tabir edilir.

Saray nedir: Hükümdarların ya da devlet başkanlarının oturduğu büyük yapı; görkemli, iyi, zevkli döşenmiş yapı. Kamu işlerinin yürütüldüğü büyük yapı. Devlet başkanı ve çevresi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

saray

Rüyada saray görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status