Rüyada para görmek

Rüyada para görmek, büyük miktarda paraya sahip olmak, bugünlerde elinize çokça para geçeceğine tabir edilir. Rüyada para saydığınızı görmek, hayatınızın karışacağına, hayatınızın hiç bir devresinde elinize bol para geçmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye, mevcut paranızı herhangi bir vesile ile elinizden çıkaracağınıza tabir edilir.

Rüyada altın para görmek, kıskançlığa, hastalığa veya üzüntüye dedikoduya ve sıkıcı söze olarak tabir edilir. Rüyada gümüş para güzel haber, mutlululuğa tabir edilir.

Rüyada para almak, vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe tabir edilir.

Rüyada yerde para bulmak, elinizden bir miktar para çıkacağına tabir edilir.

Rüyada para biriktirmek, her hareketinizle olgun bir insan olmaya başladığınıza tabir edilir.

Rüyada bankaya para yatırmak, ileride rahat ve varlıklı bir hayata nail olacağınıza tabir edilir.

Rüyada borç para almak, kıymetli bir dostunuzu ebediyen kaybedeceğinize tabir edilir.

Rüyada para cezası almak, hayatınızda hafif bir ilerleme kaydedeceğinize tabir edilir.

Para nedir: Devletçe bastırılan, üzerinde saymaca değeri yazılı kağıt ya da metalden ödeme aracı, nakit.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

para

Rüyada para görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status