Rüyada pantolon görmek

Rüyada pantolon görmek, yeni ütülü pantolon giymek, işteki başarısının artacağına, ün ve itibar sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada pantolon yaptırdığınızı veya giydiğinizi görmek, her işinizi kendi fikir ve kanaatlerinize uyarak yapıyorsunuz demektir ki, bu prensibinizde devamlılık faydalı olacağına işaret eder.

Rüyada eski ve yırtık bir pantolon giymek, acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde tabir edilir.

Rüyada eski ipek kumaştan bir pantolon giydiğinizi görmek, kazançlı bir işe atılacağınıza veya yeni bir sevgili edineceğinize işaret eder.

Rüyada siyah pantolon giymek, hatırlı bir kimse ile tanışacağınıza, sevdiğiniz bir kimseden bir davet mektubu alacağınıza işaret eder.

Rüyada beyaz renkli pantolon giydiğini görmek, iş hayatınızda bir canlılık husule geleceğine, bekârsanız belki de nişanlanacağınıza, yeşil pantolon ise dinine bağlı kimselerle arkadaşlığa işaret eder.

Pantalon nedir: Belden başlayan ve genellikle paçaları ayak bileklerine kadar inen giyecek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada pantolon görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status