Rüyada otomobil görmek

Rüyada otomobil görmek, kazançlı ve faydalı işlere girişeceğinize tabir edilir. Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşadağınıza tabir edilir. Fakat otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkalarının yöntettiğine tabir edilir.

Rüyada duran bir otomobil görmek; işlerinizin bozulacağına tabir edilir. Rüyada otomobili çalıştırıp hareket ettirmek, işlerin açılmasına tabir edilir. Rüyada geniş ve rahat otomobil görmek, baht açıklığına ve mutluluk unsuru olan şeylere tabir edilir.

Rüyada otomobil kullanmak; bütün arzularınızın yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada otomobil çarptığını görmek, kaza geçirmeye veya yakında başınızdan bir kaza geçeceğine tabir edilir.

Rüyada otomobil satın almak, ummadığınız bir saadetle karşılaşacağınıza tabir edilir.

Otomobil nedir: Automobile. Şehir içi ve şehir dışı karayollarında, insan naklinde kullanılan kendinden tahrikli vasıta. Otomobil, gücünü; buhar, elektrik, gaz, petrol gibi enerji kaynaklarından temin eder. En çok kullanılan güç üreticisi petrol ile çalışan içten yanmalı motorlardır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

otomobil

Rüyada otomobil görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status