Rüyada orkestra görmek

Rüyada orkestra görmek, hayatınızın güzelleşeceğine, sorunlarının geride kalacağına tabir edilir. Rüyada orkestra konseri dinlemek, kısa ve geçici üzüntüyle tabir edilir. Rüyada büyük bir orkestranın çaldığı müziği dinlemek, toplum içinde sevilen bir insan olduğunuza tabir edilir.

Rüyada orkestrada çalgı aletlerinden herhangi birisini çalmak, bir dostunuzun çok fena bir durumda olduğunu işiterek üzüleceğinize tabir edilir.

Orkestra nedir:Yaylı ve üflemeli çalgılar topluluğu. Eski yunan tiyatrolarında, sahne ve seyirciler arasındaki çember biçiminde koro yeri. Kimi tiyatroların birinci katında sahne ya da perdeye en yakın koltuklara verilen ad.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

orkestra

Rüyada orkestra görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status