Rüyada meşrubat görmek

Rüyada meşrubat görmek, meşrubat içmek, hastalıktan kurtulmaya, kendisine zararlı olan şeylerden ırak durmaya, hayır ve rızık kapılarının genişlemesine, Hangi meyve olduğu bilinmeyen fakat kokusu hoş olan meşrubat içmek, bilgisinin artmasına hak ehli olan salih kulların himmet ve işlerine tabir edilir. Rüyada meyvesi bilinmeyenen ve kokusu da hoş olmayan meşrubat içmek, nimetlere kötü davranmaya, şüpheli kazanca tabir edilir.

Rüyada tiksinerek meşrubat içmek, önemsiz bir hastalığa tabir edilir.

Rüyada bekarın meşrubat içmesi, evlenmesine tabir edilir.

Meşrubat nedir: İçilecek şeyler, içecekler.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

mesrubat

Rüyada meşrubat görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status