Rüyada mendil görmek

Rüyada mendil görmek, eşe ve dosta, samimi ilgi ve sıcak duygulara tabir edilir. Rüyada işlemeli mendil görmek, ince manalara, meziyet ve fazilete tabir edilir. Rüyada mendil kaybetmek, küçük bir tehlikeye maruz bulunduğunuza veya birçok pürüzlü meseleyi halletmek zorunda kalarak pek yorgun düşeceğinize tabir edilir.

Rüyada kadının düşürdüğü mendili yerden alıp kendisine verdiğini görmek, güzel bir kadının sempatisini kazanacağınıza tabir edilir.

Rüyada beyaz renkli mendil görmek, lâyık olduğunuz saadete er geç ulaşacağınıza tabir edilir. Rüyada kırmızı renkli mendil görmek, sevgilinizden yüz bulamayacağınıza tabir edilir. Rüyada pembe renkli mendil görmek, sevgilinize, kendisi için yanıp tutuştuğunuzu bir türlü anlatamayacağınıza tabir edilir. Rüyada siyah renkli mendil görmek, aşkınızı içinize gömmek zorunda kalacağınıza tabir edilir.

Mendil nedir: El, yüz kurulamak, burun ve ter silmek veya ufak tefek parçaları içine koymak için, kenarları çekili veya işlemeli bezlerden meydana gelen dokumalar, yağlık, çevre.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

mendil

Rüyada mendil görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status