Rüyada market görmek

Rüyada market görmek, hareketli bir yaşamınız olacağınıza tabir edilir. Rüyada boş market görmek, sıkıntı ve üzüntüye tabir edilir. Rüyada büyük marketten alışveriş yapmak, kısmet ve rızkınızın bol olduğuna tabir edilir. Rüyada markete mal satmak, evinizde veya iş yerinizde bazı değişiklikler yapacağınıza tabir edilir.

Market nedir: İnsanların alışveriş yapabildiği çeşitli gıda ürünlerinin bulunduğu işyeridir. Bakkallardan daha büyüktür ve  çok daha fazla ürün çeşitliliği sunar. Marketlerde ki ürünlerin fiyatları genellikle bakkala kıyasla daha uygundur. Marketler büyüklüklerine göre isimlendirilirler, örneğin küçükten büyüğe market, süpermarket, hipermarket vb. gibi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

market

Rüyada market görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status