Rüyada marka görmek

Rüyada marka görmek, kendi markanız bulunan herhangi bir elbise veya eşya görmek, aile asaletinin sizden başlayacağına tabir edilir. Rüyada herhangi eşyanın üzerinde marka görmek, oradaki harflere bakarak tabir edilir. Rüyada adının baş harfleri markadaki gibi olan biri hayatına girebileceğine tabir edilir. Bazen de rüyada eşya üzerinde marka görmek, bir yeniliğe tabir edilir.

Rüyada eşyanıza marka vurdurduğunuzu veya iş yerinizdeki mallarınıza firmanıza ait bir marka bastırdığınızı veya kartvizitinizde kullanmak üzere adinizin harflerini gösteren bir marka çizdirdiğinizi görmek, sizin biraz gösterişe düşkün olduğunuza tabir edilir.

Marka nedir: Resim ya da harfle yapılan işaret. Bilet, para yerine kullanılan metal ya da başka şeyden parça. Bir ticaret ürününü tanıtmaya, benzerlerinden ayırmaya yarayan resim, harf gibi im.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

marka

Rüyada marka görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status