Rüyada kuzu görmek

Rüyada kuzu görmek, müjdeli habere tabir edilir. Rüyada kuzu görmek, güzel bir çocuk sahibi olacağınıza da tabir edilir. Bazen de kuzu görmek, ana ve babasına itaat eden bir çocuğa tabir edilir.

Rüyada ölü kuzu görmek, mutsuzluğa ve sorunlara tabir edilir. Rüyada kendisine kuzu veya bir oğlak bağışlandığını görmek, onun iyi bir çocuğu olacağına tabir edilir. Rüyada kuzu veya oğlak eti yemek, çocuğundan dolayı cüzi bir mal isabet edeceğine tabir edilir.

Kuzu nedir: Koyun yavrusu; sevimli bebek ya da çocuk. Bir meyve ya da sebzeye bitişik olan küçük meyve ya da sebze. Kuzu etinden yapılmış olan (yiyecek).

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

kuzu

Rüyada kuzu görmek ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status