Rüyada kol saati görmek

Rüyada kol saati görmek, iki insanın geleceğinin birbirine bağlı olduğuna veya pek yakında birbirlerine yardımda bulunacaklarına tabir edilir.

Kol saati nedir: Kola takılan saat.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

kol-saati

Tabire ait 18 yorum yer almaktadır Yorumlara git

 1. rümeysa /

  kolumda saat parcalanıp dagıldı

  1. baha /

   Kırık saat iyiye yorumlanmaz, işinizi kaybetmeye veya değer verdiğiniz birşeyi kaybetmeye tabir edilir.

  2. ahmt /

   aynen benimde kol saatim parcca parca düştü :/

 2. osman /

  rüyamda sürekli kol saati görüyorm genelde 2 tane görüyorm ve 2 koluma da takıyorum bugün gördügüm 2 tane saat içinden anneme seçtiriyorum çok garip 3 4 gündür sürekli kol saatleri görüyorum anlamı ne olabilir?

 3. sema /

  eşimin bana kol saati aldığını ve pembe bebek ayakkabı sı aldığını gördüm ne anlamına geliyor

  1. ambience / Post Author

   Eşiniz ile birbirinize bağlı olup çocuklarınızla mutlu bir yaşam süreceğinize tabir edilir.

 4. Ebayk /

  Ruyamda vefat etmis olan babaannem ve dedemi gordum.ruyamda da bunu biliyordum.daha once hic gormedigim bir evin L seklindeki buyuk balkonunda babaannem camasir asiyordu,yine buyuk bir masada onlarca kol saati vardi.beyaz birtanesi icin babaanneme ‘aa bu benimdi’ dedim o da ‘al ozaman kizim’ dedi.Ben tam alicakken dedem gelip bana birak onu alamassin deyip cok feci bagirdi.ben benim oldugunu soyledim ama tekrar basbas bagirdi.. Bu ruyayi yorumlayabilirmisiniz ://

 5. seyda /

  rüyamda metal bir bayan saati gördüm elimealınca erkek sati oluyordu ve ben tekrar yerine koyuyordum yine aynı rüyada eşimin beni 1 buçuk yıldır hiç görmediğim biriyle mesajlaştığını cilveleştiklerini görüyordum açıkçası beni aldatıyordu yorumunu bana yollarsanız sevinirim içimde çok kötü bir his var sebebini hala çözemedim

 6. yusuf /

  rüyamda kol saati buluyorum bir duvarın yanında benim zaten saatim vardı diğer koluma bulduğum saati takıyorum

 7. xxx /

  rüyamda sozlenıyorum ve altın yuzuk takılıyor taslı ve annem damat adayına kol saatı takıyor nasıl yorumlanır acaba

 8. halil /

  rüyamda kolumda kol saatı var ve bir yere giriyorum bi camın altında ve kutunun ıcınde 3 tane saat var 2si aynı kolumdaki saat ile aynı digeri farklıydı bu ruyayı yorumlar mısınız

 9. betül /

  benim rüyamda sevdiğim kişi kendisine sarı kol saati bana da yeşil kol saati takıyordu sonra da bana bakıp gülümsüyordu. ama bu kişi gerçekte beni sevmiyor. biri açıklayabilir mi rüyamı lütfen??

 10. ikbal /

  rüyamda beyaz bir kol saati gördüm birine hediye etmek için alıyorum arkasına yazı yazdırmıştım

  1. ambience / Post Author

   beyaz kol saati hediye etmek veya almak, Dargın olduğunuz birisi ile aranızı düzeltmeye tabir edilir.

 11. bekir /

  rüyamda 3 adet kıymetli saat görüyorum.bi saatin fiyatının 6 bin tl oldugunu hatırlıyorum. bişeyden korkuyorum ama ne olduğunu bilmiyorum.maksadım sahibini bulup saatleri vermek.ama bişeyden kaçtığım için sadece eve doğru hareket ediyorum..evime yaklaşmaya çok yakınken 2 köpek beni kovalıyor.tam o esnada erkek kardeşim köpeklere durmasını söylüyor.ona çok kızıyorum.kızma sebebim onun arkadaşları oluyor.hatta ona sendemi onlardansın diyip gözlerim doluyor ve baya bi hayal kırıklığı yaşıyorum..oda mahcup bi şekilde bana yardım etmeye çalışıyor.hatırladagım bu kadar.

 12. roma /

  ruyamda bashqasinin bana aldigi guzel kol saatini koluma takiyorum , bu ne anlama gelir?

  1. tabir /

   Hediye kol saati almak, Tanımadğınız karşı cins birisi ise, yakın zamanda bir gönül bağı kurmaya, eğer bir arkadaşınız ise ondan göreceğiniz bir faydaya veya iyiliğe tabir edilir.

 13. Rabıya /

  Ruyamda lımanda sevdıgım bnı beklıyodu gemıye bıncektık tam o sırada kol saatı aldaldıgını soyledı bna gosterdı kolunda gumus gıbı rengı metaldı sonra gemıye yoneldık merak edıyorum ruya yorumu cvplarsanız memnun olurum…

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.