Rüyada karasinek görmek

Rüyada karasinek görmek, kötü bir düşman ve zayıf bir askere tabir edilir. Rüyada karasinek görmek, kötü niyetli ve patavatsız bir kimseyle tanışacağınıza da tabir edilir. Bazen de kara sinek görmek, çok sövmeye, zayıf, miskin ve alçak bir kimseye tabir edilir.

Rüyada karasinek yemek, haram yollarla para kazandığınıza tabir edilir.

Rüyada büyük karasinek görmek, halka zarar veren ve malı ifsat eden bir düşmana tabir edilir.

rüyada yemeğe karasinek düşmesi, malınızın hırsız tarafından çalınacağına tabir edilir.

Rüyada kulağına karasinek girmesi, hayra ve berekete tabir edilir.

Rüyada karasinek öldürmek, düşmanlarını alt edeceğini ve rahat bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada başınıza karasinek konması, malının gitmesine tabir edilir.

Karasinek nedir: Böcekler sınıfının çiftkanatlılar takımından, insan ve evcil hayvanların kanını emen, görünüşü ev sineğine benzeyen bir eklembacaklı türü (stomoxys calcitrans).

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

karasinek

Rüyada karasinek görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status