Rüyada kadın görmek

Rüyada kadın görmek,  güzel olursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye, zengin olmaya ve seyahate işaret eder. Bazen da kadın, anlar, mahzen, sandık ve eşyasını içine koyduğu her şeye yorumlanır.

Rüyada evine güzel bir kadının girdiğini görmek, sevinç ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada genç kadının size yöneldiğini görmek, geriledikten sonra devlet ve talihi yine kendisine tekrar güleceğine işarettir.

Rüyada kadınların kendisine sırtlarını dönmüş olarak gittiklerini görmek, o kimsenin fakirliğine ve dünyanın ondan yüz çevirmiş olmasına işaret eder.

Rüyada kadının rüyada yaşlı bir kadın görmesi, o kadının artık çalışamadığına işaret eder.

Rüyada genç karınızı yaşlanmış görmek, kötüye, daha da gençleşmiş görmek; iyiye, güzel kadın; zengin olmaya, çirkin kadın; fakirliğe düşmeye işaret eder.

Rüyada bir kadının, kendisine bir şey verdiğini görmek, onun dünya işleriyle meşgul olduğuna işaret eder.

Kadın nedir: Dişi cinsten erişkin insan, erkek ya da adam karşıtı; analık ya da ev yönetimi bakımından gereken erdemleri olan. Genç kızlıktan çıkmış erişkin hanım; sevgili, eş. hanım anlamında kullanılan bir san; hizmetçi, gündelikçi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada kadın görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status