Rüyada ihtiyar görmek

Rüyada ihtiyar görmek, çok Mesut bir evlenme yapacağınıza ve ihtiyarlığınızın varlık içinde geçeceğine, uzun ömre yorumlanır, ihtiyar erkek ise parayla, kadın ise sevgiye yorumlanır.

Rüyada ihtiyar beyaz sakallı ise, parlak ve mutlu günler göreceğinize, siyah sakallı ise, günlerinizin çok zor geçeceğine, kir sakallı ise bazen kederli ve sıkıntılı, bazen de neşeli ve mutlu günler geçirerek ömür süreceğinize yorumlanır.

Rüyada ihtiyar bir kimse ile el sıkışmak veya ihtiyarin elini öpmek, mutlu bir aile hayatiniz olduğuna yorumlanır.

İhtiyar nedir: Yaşlı, kocamış olan (kimse); seçme. Yaşı ilerlemiş (hayvan, bitki); ileri yaştaki kimseye seslenme sözü. Seçme.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ihtiyar

Rüyada ihtiyar görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status