Rüyada idam edilmek

Rüyada idam edilmek, idam edildiğini görmek, fakirler için hayra işaret eder. Zenginler için varlığın artacağı anlamına grlit. Bekârlar için, evliliğe işaret eder. Rüyada asılarak idam edilmiş birisini görmek, emsaliniz arasında şeref ve itibarınızın artacağına ve mesleğinizde büyük ilerlemeler kaydedeceğinize işaret eder.

Rüyada idama mahkûm edildiğinizi görmek, ömrünüzün uzun olacağına ve torunlarınızı görmek saadetine nail olacağınıza işaret eder.

Rüyada idam sahnesi seyrettiğinizi görmek, uzun sürecek hayatınız boyunca birçok acıklı olayla karşılaşacağınıza işaret eder.

İdam nedir: Ölüm cezası. Ölüm cezası verilen kimseye uygulanan infaz işlemi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada idam edilmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status