Rüyada hizmetçi görmek

Rüyada hizmetçi görmek, sıkıntılı günlerden sonra, maddi olarak rahata kavuşmaya tabir edilir. Rüyada temiz, güler yüzlü, genç bir hizmetçi görmek ise, kişinin candan bir dosta sahip olacağına tabir edilir. Bazen de rüyada hizmetçi görmek, eğer hizmetçiniz varsa, onun yaşayış tarzını ve hareketlerini kontrol etmeniz gerekiğine tabir edilir.

Rüyada yeni bir hizmetçi tutmak, henüz tanımadığınız bir düşmanınızın size fenalık yapmak için fırsat kollamakta olduğuna tabir edilir.

Rüyada evinize birçok hizmetçi almak, bundan böyle işleriniz iyi ve yolunda giderek kârınızın artacağına ve eğer memursanız bir üst dereceye terfi edeceğinize tabir edilir.

Rüyada hizmetçi kovmak, bugünkü durumunuzu olduğu gibi muhafaza ederek bir adım ileriye gidemeyeceğinize tabir edilir.

Rüyada zengin bir evde hizmetçi olarak çalışmak, rızkınızın artacağına ve malınızın, paranızın çoğalacağına tabir edilir.

Hizmetçi nedir: Belli bir ücretle ev işlerini yapmak için tutulan kadın.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

hizmetci

Rüyada hizmetçi görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status