Rüyada hayız görmek

Rüyada hayız görmek, kadın hayız olduğunu görse, günah bir işte bulunacağına tabir edilir. Yıkandığı takdirde, günahından tövbe eder, üzüntüden kurtulacağına tabir edilir. Rüyada kadın hayız olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse kocasıyla beraber şehirlerinden ayrılacağına tabir edilir.

Rüyada hanımının hayız olduğunu görmek, arzu ve isteklerine kavuşamaz iş ve mesleğinde durgunluk olacağına tabir edilir.

Rüyada kısır kadının hayız olduğunu görmesi, ümidini kestiği halde bir erkek çocuğa gebe olmasına tabir edilir.

Rüyada hamile kadının hayız olduğunu görmesi erkek çocuk doğurmasına yorumlanır.

Hayız nedir: Kadınlarda aybaşı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

hayiz

Rüyada hayız görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status