Rüyada hadım görmek

Rüyada hadım görmek, müjdeye, günahları terk etmeye, nefsin olumsuz telkinlerine itibar etmemeye işaret eder. Rüyada kendinizi hadım görmek, çaresiz kalacağınıza ve kısmetinizi başkasının kapacağına iaşret eder.

Rüyada başka birisinin hadım edildiğini görmek, evli iseniz eşinizle aranızın açılacağına, bekar iseniz şimdilik evlenmek niyetinde olmadığınıza işaret eder.

Hadım sözlük anlamı: Testisleri (hayaları) veya sperma üreten organları alınmış erkek. Hadımlaştırma işleminden sonra damızlık atlar (aygırlar), iğdiş edilmiş beygir; boğalar, öküzler, koçlar da yine iğdiş edilmiş boğa, öküz ve koç adlarını alırlar. Hadım etmek için şu sebeplerden birinin bulunması gerekir: İstenmeyen karakterlerin nesilden nesile aktarılmasını önlemek. Erkek hayvanların mücadele etmeden bir arada yaşamalarını ve dişilerle erkeklerin üreme olmaksızın bir arada barınmalarını sağlamak. Erkek hayvanları daha kolay idare etmek. Et üretiminde verimi artırmak. Tali seks karakterlerinin (ikincil cinsiyet özelliklerinin) gelişmesini geciktirmek ve bazı iç organ yapılarında değişiklik sağlamak, testis hastalıklarını bilhassa bazı tümörlerini tedavi etmek.

Rüyada hadım görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status