Rüyada garnizon görmek

Rüyada garnizon görmek, askeri garnizon görmek, orduda görevli bir subaydan önemli bir haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada garnizonda olduğunu görmek, daima selametle ve iyilikle yorumlanır. Rüyada garnizonda askerler arasında oturarak dinlendiğini gören kimsenin yapacağı isi iyi düşünmesi gerekeceğine yorumlanır.

Rüyada garnizon da koğuşta yattığını görmek, eşinin ve çocuklarının sözlerine dikkat etmesi ve işini ona göre düzenlemesi, eğer terhis olduğunu ve tezkere alarak garnizondan ayrıldığını görmüş ise, hayatta basarîli olacağına işaret eder.

Garnizon nedir: Bir kenti savunan ya da yalnız orada bulunan asker birlikleri. Askeri birliklerin bulunduğu yer.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada garnizon görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status