Rüyada forma görmek

Rüyada forma görmek, forma giymek, kurallara uyması gerektiğine tabir edilir. Spor forması giymek, yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmaya tabir edilir.

Rüyada güzel renkli bir forma giymek, biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olacağına tabir edilir.

Rüyada okul forması görmek, kibir ve gurura kapılarak yakın arkadaşlarınızı kıracağınıza tabir edilir.

Forma nedir: Biçim, şekil. Öğrencilerin, sporcuların, kimi mesleklerde çalışanların giydikleri, bağlı bulundukları okul, spor kulübü ya da meslekleri belirten tek tip giysi, üniforma. Tek kağıt tabaka üzerine basılan on altı sayfalık kırılmış kitap parçası.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

forma

Rüyada forma görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status