Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek, fare, içi fesat dolu bir kadına tabir edilir, Rüyada çok fazla fare görmek, rızka tabir edilir. Rüyada evinde farelerin oynaştığım görmek, kimsenin rızkının çok olacağına tabir edilir. Rüyada fare avlamak veya fare kovalamak, bir kadına (erkeğe) hile eder veya onunla bir yerde yatacağına tabir edilir.

Rüyada farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişeceğine tabir edilir.

Rüyada görülen beyaz ve siyah fareler, gündüz ve geceye yorumlanır. Bir kimse gündüz uykusunda fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezindiğini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna tabir edilir.

Rüyadan fareyi kendi elbisesini kestiğini görse, o kimsenin geçmiş ömrünü haber vermesine tabir edilir.

Rüyada bir farenin bir şeyi deldiğini görmek, ev soyan bir hırsıza tabir edilir. Bundan dolayı rüya sahibinin uyanık bulunması gerekir.

Rüyada kuyuda fare görmek, o kimsenin ömrünün noksanlığına tabir edilir.

Rüyada farenin yerinden çıktığını görmek, o yerde nimet ve bereketin az olacağına tabir edilir.

Rüyada fareye taş atmak, kötü bir kadının gıybetini yapar veya kötü bir şey hakkında onunla muhabbette bulunmaya tabir edilir.

Fare nedir: Sıçangillerden, küçük vücutlu, kemirgen, memeli hayvan (mus). Kimi zaman sıçan yerine kullanılır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada fare görmek ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status