Rüyada ejderha sevmek

Rüyada ejderha sevmek bir dost görünümlü düşmanınızın gerçek yüzünü göreceğiniz anlamına gelir. Ejderha, gerçekte görülmeyen bir hayvan olduğu için gerçek yüzünü gizleyen bir kimse anlamındadır. Siz de bu rüyayı kendinize bir yol gösterici olarak alıyorsanız etrafınızdaki k,mselere ve pek güvenmediğiniz insanlara karşı dikkatli yaklaşmanız gerekir.

Rüyalar bazen bize gerçek hayata dair sinyaller gösterebilir. Rüyalar yol gösterici olabileceği gibi tamamen bilinç altı ile ilgili rüyalar da görülebilir. Bazı insanlar görülen rüyaların geleceğe dair bazı sinyaller taşıdığına inanır. Buna göre örneğin rüyada ejderha sevmek sizin için pek hayra yorulmaz. Eğer dikkatli davranmazsanız sevdiğiniz ancak gerçek yüzünden haberdar olmadığınız bir kimse tarafından zarar göreceksiniz anlamına gelir. Rüyalar bazen çok fazla anlamlarda yorumlanır. Bunların hepsi gerçek değildir.

Rüyada ejderha sevmek ejderha gerçek olmayan bir hayvan olduğu için yalana ve korkunç bir şeyin varlığından haberdar olmamaya da yorumlanır. Siz de sizi etkileyen rüyaların anlamlarına internetten bakabilir ve merakınızı böyle şekilde giderirsiniz.

ejderha-sevmek

Rüyada ejderha sevmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status