Rüyada eczacı olmak

Rüyada eczacı olmak ve ya eczane sahibi olmak güzelliklere şanslı bir hayatın sizi beklediğinin müjdesini vermektedir. Genel olarak huzurlu bir hayata, güzel bir dosta sahip olmaya, hayırlı işler yapmaya, yakın zamanda güzel insanlarla tanışılacağına, evine yuvasına bolluk bereket geleceğinin işaretidir.

Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada eczacı olmak uzun zamandır mücadele edip kazanılamayan zaferin yaklaştığına ve mutlu sonla bir galibiyet alınacağına, bazılarına göre ise onuru şerefi iftira ile kirletilen bir insanın haklanıp eski itibarına tekrar kavuşacağını müjdelemektedir. Olumsuz yorumcular ise bu olayı çözümü karmaşık bir problemle yüz yüze gelineceğine, huzuru kaybetmeye, fenalığını göstermeyen yöneticiye, sevimsiz duruma gelmeye, sırların meydana çıkmasına işarettir şeklinde yorumlamaktadırlar.

Ünlü din âlimi Sâlimî’nin yorumuna göre: Hastası olan bir kimsenin rüyasında bir eczaneden ilaç aldığını görmesi; o hastanın şifa bulacağına, kişinin rüyasında aradığı ilacı bulamadığını görmesi; hastanın hastalığının devam edeceğine, rüyada eczanenin kapalı olduğunun görülmesi; hastanın öleceğine işaret etmektedir. Dini yönden sağlık ifade eder şeklinde anlatmaktadır.

Rüyada eczacı olmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status