Rüyada düğüne gitmek

Rüyada düğüne gitmek

Rüyadaki imgeler gerçekten farklı olabilir. Bu rüyaya göre değişir. Rüyadaki düğün gerçekteki rahatlığı şenliği yansıtmamaktadır. Bir hastalık ya da sıkıntı olarak yorumlanabilir. Rüyada düğüne gitmek bir hastalık olabileceğine de işaret eder . Aile içindeki anlaşmazlıkları da gösterebilir. Yani rüyada iyiye işaret olan bir durum yorumlamada öyle düşünülmeyebilir. Rüyadaki düğünün anlamı buna göre yorumlanmalıdır.

Rüyada düğüne gitmek kişinin aklındaki soruları da gösterebilir. Arkadaşlarıyla yaşayacağı küçük anlaşmazlıklara da yorumlanabilir. Düğünün nasıl yapıldığı da bu rüya tipini yorumlamada önemlidir. Sessiz sedası yani müziğin duyulmadığı düğünler diğerlerinden farklı olarak iyiye yorumlanır. Hayırlı bereketli yılların geleceğine işaret eder. Bu rüyaların yorumlanabilmesi için rüya gören kişinin anlatacakları önemlidir.

Rüyada düğüne gitmek sonunda kurtulacağınız sıkıntıları da gösterebilir. Yorumun nasıl yapıldığından çok etkilenilmemelidir. Düğünün sıkıntı olduğunu bilip adımları buna göre atmak yeterli gelebilir. Başa gelen olayları tamamen rüyaya bağlamak yanlış olabilmektedir. Düğüne gitmek bazen çok daha kötü haberlerin de geleceğini gösterebilir. Rüya gören kişinin kendisinden çok çevresinde yaşanacak sıkıntıların işaretidir.

dugune-gitmek

Rüyada düğüne gitmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status