Rüyada dudak ısırmak

Rüyada dudak ısırmak, rüya tabircileri tarafından akrabalar olarak yorumlanmıştır. Üst dudak, erkek; alt dudak, kadın akrabayı temsil etmektedir. Rüyada üst dudağın düştüğünü veya koptuğunu görmek, elde olan nimet ve varlığın gideceğini ifade ederken aynı durumun alt dudakta görülmesi kişinin karısının vefat edeceğine işarettir. Rüyada dudak ısırmak da yine aynı şekilde bir takım sıkıntıların oluşması anlamı taşır.

Önemli rüya âlimlerine göre rüyada iki dudağın düştüğünün görülmesi, rüya sahibinin münafık ve iftiracı bir kişi olduğuna delalet sayılır. Rüyada konuşamayacak şekilde dudakların yapışması ise rüyayı gören kişinin işlerinin bağlanacağı anlamına gelir. Rüyada dudak ısırmak ve dudakta yaşanılan olumsuz durumların rüyada görülmesi hayırlı şekilde yorumlanmaz.

Rüyada dudak ısırmak, iyiye yorumlanmazken dudak üstünde ben görmek, rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı şekilde yorumlanabilmektedir. Kadın için makam ve mevki sahibi olmaya işaret sayılırken aynı rüyayı gören erkeğin malı çoğalır. Dudaklarını rüyada tükürük ile ıslattığını görmek, aile ve akrabalar arasında oluşacak bir kötülüğe yorumlanır. Ancak kişinin hiç akrabası yoksa kötülük kendisini kapsar.

dudak-isirmak

Rüyada dudak ısırmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status