Rüyada dolap silmek

Rüyada dolap silmek, sıkıntılı kimselerden uzaklaşmaya ve aşk hayatının daha iyiye gittiğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda eli bol bir amire, bol gelire ve aile ile birlikte geçirilecek mutlu günlere işaret eder. Önemli gücün elde edileceği, bol şans ve kazanca ve dünyalık malda artış olacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada dolap görmek, iş hayatındaki olumlu değişiklikler ve kazancın artması anlamına gelirken rüyada dolap silmek veya sildiğini görmek de gelirin fazla bir miktarda artacağına işaret sayılır. Rüyada dolap toplamak, bekâr kimse için eşe veya iş hayatında makam ve mevki sahibi olmaya yorumlanırken boş bir dolap görmek sıkıntı anlamına gelmektedir.

Rüyada dolap silmek; dert ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Derli toplu olmaya ve hayatın nizami şekline döndüğüne yorumlandığı gibi dolabın silerken boş olması sıkıntı verici durumların başa geleceğinin işareti olabilir. Ayrıca kısa sürede duyulacak sevinçli ve mutlu bir haber olarak da yorumlanabilir. Rüyada dolap görmek, her ne şekilde olursa olsun iyi ve güzel bir anlam ifade etmektedir.

dolap-silmek

Rüyada dolap silmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status