Rüyada dolap karıştırmak

Rüyada dolap görmek, taşınmak ve yeni bir ortam anlamlarına gelirken rüyada dolap karıştırmak ise merhametli dost ve zahmetsiz kazanılan paraya, önemli güce ve sevince kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin kısa zamanda duyacağı sevinçli bir haber şeklinde de yorumlanmaktadır. Özel hayatta ve gönül ilişkisinde huzur ve getirisi yüksek bir iş anlamları da taşır.

Rüyada dolap karıştırmak, çabalamak, çalışmak ve maddi olarak daha iyi bir yere gelmek, maddi yük olan arkadaşlardan uzaklaşmak ve mutluluk olarak tabir edilmektedir. Kişi memur ise kısa sürede ulaşılacak makam ve mevkiye de işaret sayılır. Başka bir rüya yorumunda ise kötülük görülmesi ve düşmanının bilinmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Olumsuz olarak da yorumlanabilen rüyada dolap karıştırmak, saklanan sırların bir şekilde açığa çıkması, kötülüğünü gizleyen yönetici anlamlarına da gelmektedir. Konuya başka bir açıdan bakmayı uygun gören yorumcular ise kişinin tamamen umudunu kesmesinin ardından kazancının artması, sıkıntıların ardından beklenen iyiliğin gelmesi şeklinde de yorumlamışlardır. İnsan, çabalarının boşuna olduğunu düşünüp tamamen umudunu kaybettikten sonra her şey yeniden başlayacaktır.

dolap-karistirmak

Rüyada dolap karıştırmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status