Rüyada doktor aramak

Rüyada doktor aramak, genellikle rüyada doktor görmek ile karıştırılmaktadır ve rüyada doktor görmenin yorumu ile yorumlanmaktadır. Birbirini tamamlayıcı özelliklere sahip olsalar da rüyada doktor aramak ve rüyada doktor görmek arasında yorum açısından da işaret ettikleri olaylar açısından da küçük farklılıklar mevcuttur.

Rüyada doktor aramak da birçok farklı rüyada olduğu gibi rüya yorumcuları arasında olumlu ve olumsuz yorumlarla açıklanmaktadır. Olumlu yorumlayan rüya âlimlerine göre rüyada doktor aramak kazancı yüksek ticari girişimlerde bulunmaya delalet etmektedir. Gerçek hayatta doktor aramanın ardından gelen rahatlamaya dayanarak yapılan bir başka yorum da çekilen sıkıntıların ardından gelecek rahatlamadır. Bu rüya aynı zamanda istenilen kişiyle bir birlikteliğe işaret eder.

Rüyada doktor aramak  bazı rüya yorumcularına göre olumsuz bir rüyadır. Onlara göre rüyada doktor aramak rüya sahibinin sağlığını kaybedeceğini işaret etmektedir. Aynı yorumcular yine bu rüyanın huzurun bozulacağına ve maddi kayıp yaşanacağına delalet olduğunu da söylemektedirler.

doktor-aramak

Rüyada doktor aramak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status