Rüyada dişçi aramak

Rüyada diş görmek, ecelin sona ermesi ve ömrün tükeneceği şeklinde yorumlanır. Rüyada dişçi aramak ise rüya sahibinin yaşadığı can sıkıcı, can sıkıcı ve olumsuz durumlara karşı bir çare aradığını ifade eder. Dertlerinden bıkıp, usanan kişi, umutsuzluğa düşmüştür. Bu rüya ise yaşadığı sıkıntılar sırasında kimsenin yanında olmadığını da anlatır.

Rüyada dişçi aramak, rüya sahibinin dertlerini paylaşacağı ve kendi ruh halini anlayacak birini bulamadığı şeklinde yorumlanırken kafa yapısına uygun birisini bir an önce bulup onunla konuşması ve dertlerine çare bulması şeklinde bir işaret sayılır.

İnsanlar, sıkıntılı dönemlerinde en azından çözüm olamasa bile dertlerini anlatabilecekleri ve teselli bulabilecekleri birileri ile konuştuklarında hiç olmazsa sıkıntıları hafiflemekte ve bakış açıları değişebilmektedir. Ancak bu dönemlerde kendi kendine kalan kişi, sıkıntıyla boğuşmakta ve daha fazla sıkılıp, dertlenmektedir. İlaç misali, hoş sohbet bir dost, insanın ruhuna dokunduğunda gönlün iyileşmesine ve rahatlamasına vesile olmaktadır. Rüyada dişçi aramak ve ona ulaşmak ta rüya sahibinin aradığı devayı, iyi bir dostta bulduğunu ifade etmektedir.

disci-aramak

Rüyada dişçi aramak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status