Rüyada direk yıkılması

Rüyada direk yıkılması, rüyaları sadece olumsuz yönleriyle değerlendirmemek gerekir. Rüyada görülen her bir olay başka olayların habercisi olabilir. Rüyada direk yıkılması kötü olaylardan çok iyiliklere yorumlanır. Eğer kişinin bir ilişkisi varsa bu ilişkide mutlu ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Topluluk içerisinde mutlu günlerin kapıda olduğu anlamına da gelmektedir. Ailede huzursuzluk varsa bu huzursuzluklar tatlıya bağlanacaktır. Zaman gerektiren olayların bir an önce gerçekleşmeye başlayacağına da yorumlanabilir.

Rüyada direk yıkılması gelir düzeyinin yükseleceğine delalet eder. Eğer bir sınav sonucu bekleniyorsa bu sonucun iyiye işaret olacağı anlamına da gelmektedir. Uzun yıllar uğraşılan emek verilen çaba gösterilen işlerin sonuçlarının güzel olacağını gösteren bir rüyadır. Direk yüksek bir mertebedir. Yıkılarak bu mertebenin ayağınıza kadar geldiği düşünülebilir.

Rüyada direk yıkılması bazı yorumcularca farklı yorumlanmaktadır. Sevilen bir kişinin hastalığına delalet edebilir. Bu yorumcuların farklı yorumlarıdır. Para kaybına, direk gibi görülen aktı kuralların bozulmasına işaret edebilir. Yine farklı yorumcularca düşmanlığa da yorumlanabilmektedir. Direk uzun zamandır düşmanınız olan birinin artık sizden kopacağını gösterebilir.

direk-yikilmasi

Rüyada direk yıkılması ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status