Rüyada dilekçe yazmak

Rüyada dilekçe yazmak, dilekçe yazdığınızı görmek, devlet işleri ile ilgi olarak yorumlanır. İş hayatınızda yeni bir gelişmenin olacağını ve özellikle devlet işlerinde çalışan kişiler için yeni imkanlara işaret eder. Daha iyi bir iş imkanı bulmanıza ve kazancınızın gözle görülür şekilde artmasına yardımcı olacaktır.

Hedefleriniz olduğuna işaret eden bu durum, kısa sürede bu hedeflerinize ulaşacağınıza yorumlanır. Özel işlerde çalışıyorsanız iyi paralar kazanacağınıza ve devlet aracılığı ile iş yapıyorsanız, rahat işlerin sizi beklediğine delalettir.

Rüyada sol elle dilekçe yazmak

Rüyanızda sol elinizi kullanmak pek hayırlı bir durum olarak görülmez. Dilekçe yazarken sol elinizi kullanmak, haram yolda ilerlemeye işaret eder. Hayallerinize haramın karıştığını ve hayırlı olmadığına delalet eden bu durum size zarar verebilir. Aşk hayatınızda ise günahtan doğan çocuğa işaret eder. Yaptığınız yanlışların size geri döneceğine ve hayırsız doğan bir evlada yorumlanır. Aile hayatınızda olumsuzluklara ve mutsuzluğa sebebiyet verecek bu durum, huzurunuzun kaçmasına yol açacaktır.

dilekce-yazmak

Rüyada dilekçe yazmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status