Rüyada dengede durmak

Rüyada dengede durmak, rüyayı gören insanların rüyası; kısa zamanda çok mutluluk verici bir haber alacağı, parasına gelecek artışa, daha fazla malının olacağına, çok karlı bir iş içerisine gireceğine, güzel bir kısmet bulacağına, sosyal yaşamında çok iyi yerlere geleceğine, çok fazla yükü olan birisinden kurtulacağına ve isteklerinin yerine geleceğine diye yorumlanır.

Çok az da olsa bu rüya kötüye de yorumlanabilmektedir. Bu durumda da bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Bu rüya huzurun bozulup ev yaşantısının kötü yöne gideceğine, yalancılar ile tanışılacağına, kendi sırlarının ortaya döküleceğine ve çok korktuğu olayların başına geleceğine diye yorumlanabilmektedir. Fakat bu durumlarda da sakin kalmakta fayda vardır.

Çok önemli rüya tabirleri âlimlerine göre çok uzun süren sıkıntıların ardından iyi olaylar olacağına değinmektedir.  Çektikleri sıkıntıların meyvesini eninde sonunda alınacağına bu yüzden moral bozmanın yersiz olduğunu söylemektedirler. Bu yüzden ne olursa olsun rüyalarınızı kötüye yormamanız gerekir.

dengede-durmak

Rüyada dengede durmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status