Rüyada değnek kırmak

Rüyada değnek kırmak, rüya sahibi için iyiye yorumlanacak bir durumdur. Ancak değneği kırdığınızda tüm durum tersine döneceğine işaret eder. Rüyada değnek; insanlar tarafından saygı göreceğinize işaret eder. Etrafınızdaki insanlarca sevilen bir kişiliğe sahip olmanız, etrafınızda sözü dinlenir insanlardan birisi olmanıza delalettir.

Rüyada değnek kırmak, şeytanın bacağını kırmak deyimi gibi şansınızın yaver gitmesine yorumlanır.  Kısmetinizin ve şansınızın açılmasına, hayatınızda yeni kısmetlerin ortaya çıkmasına işaret eder. Bu kısmet ve olaylar, sizin yüzünüzü güldürecek ve mutlu edecek niteliktedir. Heyecan dolu olan bu durum, aşk hayatına da işaret eder. Eğlenceli günler geçirmenizin yanı sıra hayırlı bir kısmete ve eşe delalet eden bu durum, iyi niyetinize yorumlanır.

Rüyada değneğin farklı kişiler tarafından kırıldığını görüyorsanız, kısmetinizin ve saygınızın gideceğine işaret eden bir durum olarak yorumlanır. Güvenilir ve saygı duyulan kişiliğinizin zedeleneceği, hayatınızda bazı olumsuzlukların ortaya çıkacağı ve kısmetinizin ortadan kalkacağına işaret eder. Şanssız durumlarla karşılaşabilir ve olumsuzluklar peşinizden gelebilir.

degnek-kirmak

Rüyada değnek kırmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status