Rüyada davul çalmak

Rüyada davul çalmak, rüyanızda davul çaldığınızı görmek, iyiye işaret eden bir durumdur. Davul çaldığınızı görüyor ve duyuyorsanız, güzel bir haber beklentinizin olduğunu ve bu haberin yakınlaştığını belirtir. Hayatınızda bazı büyük ve önemli değişiklikler olacağına ve bu durumun sizi olumlu yönden etkileyeceğine işaret eder. İlk başlarda bu kararın doğruluğunu sorgulayabilir ve endişelenebilirsiniz. Ama endişelerinizin yerinde olmadığını anlayacaksınız.

Rüyada davul çaldığınızı duyuyorsanız, bir yakınınızdan haber alacağınıza delalettir. Uzun zamandır konuşmadığınız ve iletişim kurmadığınız kişilere işaret eden bu durum iyiye yorumlanır. Genel anlamda etrafınızdaki kişileri ve arkadaşlarınızı ilgilendiren davul çalmak, iyi bir durum olarak görülür.

Rüyada davulun yanında farklı aletler çalmak

Rüyanızda davul çalarken başkası tarafından müzik aletleri ile size eşlik edildiğini görüyor ve duyuyorsanız, sıkıntılı günlere işaret eden bir durumla karşı karşıyasınız. Genellikle bir musibete işaret eden bu durum, sizin sıkılmanıza ve üzülmenize yol açacak ve işlerinizin sarpa sarmasına neden olacaktır. İnsanları üzdüğünüze işaret eden bu durum, çeşitli açılardan sıkıntı yaşamanıza neden olacaktır.

davul-calmak

Rüyada davul çalmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status