Rüyada çöl fırtınası görmek

Rüyada çöl fırtınası görmek, çölde fırtına görmek, rüya gören kişi için yorgunluğu ve yorulacağına işaret eder. Ancak bu yorgunluk, kötü anlamda değil, yapılan bir olumlu işten sonra geriye kalan tatlı yorgunluk şeklindedir. Hayırlı bir duruma vesile olacak yorulma durumu, çölde fırtına görmek ile yorumlandığında; mutluluk ve ferahlığa işarettir.

Rüyanızda çöl fırtınasında kalıyor ve çölde olduğunuzu görüyorsanız, lüks ve rahat bir yaşam içinde geleceğinizin şekilleneceğine işaret eden bir durum olarak yorumlanabilir. Maddi anlamda yüzünüzün güleceğine ve mal, varlık bakımından şansınızın yaver gideceğine işarettir.

Rüyada çöl fırtınası görmek ve kaybolmak

Rüyada gördüğünüz çöl fırtınasında kayboluyorsanız, bu durum ruhani boyuta işaret eden bir olay olarak görülür. İç dünyasında yaşadığı karışıklıklar ve karmaşık hisler, doğru düşünmenize engel olabilir. Size zarar verecek kişilerin varlığına işaret eder. Ancak duygusal yönden yaşadığınız kaygılar ve hisler, kendinizi koruyacak ve önlemler alacak durumlara elvermediği gibi mutsuz bir geleceğe sebebiyet verebilir. Karmaşık ruh halinden kurtulmalısınız.

col-firtinasi

Rüyada çöl fırtınası görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status