Rüyada çoban olmak

Rüyada çoban olmak, rüyanızda çoban olduğunuzu görmek, öncülük yapmaya işaret eder. Halkın veya bir kesimin sizi lideri olarak görmesi ve sizin onları yönlendirmenizle alakalı bir durumdur. Lider gibi düşünmeli ve etrafınızdakilere örnek davranışlar sergilemelisiniz. Aile hayatında parmakla gösterilecek özelliklerde olmanız, sizi yüceltecek durumlardan birisi olacaktır.

Rüyanızda bir hayvan sürüsüne çobanlık yapıyor veya birinin yerine geçiyorsanız, yeni bir işe ve hayata yönelik adımlar atacağınıza işaret eder.

Rüyada koyunlara çoban olmak

Rüyanızda koyunlara çobanlık yapıyorsanız, hayırlı bir işe karışmış ve karışacağınıza işarettir. Menfaate nail olacak bir aracı olmaya işaret eder.

Bir başka yorumcu tarafından ise çoban olmak;

Din yolunda ilerlemeye ve doğru yoldan şaşmamaya işaret eder. Hacca gitmek isteyenler için şansının bu yönde açılacağına ve diğer türden işlerde de şansının yaver gideceğine işaret eder. İş hayatında ise bulunduğu alanda mevkice en yükseğe çıkacağına veya insanların onu dinleyecek bir yere geleceğine işaret eder. Mevki sahibi olmasa da sözü geçer büyükler arasında olacağına delalettir.

ruyada-coban-olmak

Rüyada çoban olmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status