Rüyada çene kayması

Rüyada çene kayması, rüyanızda çene kayması veya çenenizde oluşan hastalıklar felç durumu ile yorumlanabilir. Sağlığınızın iyi olduğuna emin olmalı ve kontroller yapmalısınız. Her zaman kötü sonuçlar doğurmasa da bazı kötü durumların habercisi olabilir.

İyi yönden; sağlığınızın iyi bir şekilde korunduğuna ve akrabalarınızın size vefakar davranmasına işaret edebilir. Kısmetlerinizin daha iyi şekilde açılmasına ve güzel insanlarla tanışmanıza yorumlanır.

Yakın zamanda karşınıza iyi iş imkanları çıkacak ve gelirinizin iyi bir şekilde artmasına işaret edebilir. Bunun yanında bu kazançla hayırlı işlere vesile olacak maddiyat olarak da yorumlanır.
Kötü yönden; düşmanlarınıza işaret eden bir durum olarak da görülebilir. Yüzünü ve çehresini göstermeyen düşmanlara yorumlanabilecek bu rüya, kötü niyetli yabancılarla tanışma durumunu da belirtir.

İçinden çıkılması zor durumlara sebep olacaklar sizin çenenizi kaydırabilir ve sizi zor yollara itebilir. Bu yüzden arkadaşlarınıza dikkat etmeli ve yeni tanıştığınız insanlar iyi analiz etmelisiniz. Özellikle iş hayatınızda sıkıntılar gün yüzüne çıkartacak kişilerden uzak durmalsınız.

cene-kaymasi

Rüyada çene kayması ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status