Rüyada çaydanlık yıkamak

Rüyada çaydanlık yıkamak, çaydanlık yıkadığını gören bir kişinin hayatında oldukça kararlı ve hırslı bir yapıya ve kişiliğe sahip olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin hayatında devam ettiği dönemde de bu hırsın, kararlılığın ve azmin devam edeceği belirtilir.

Bu durumu biraz detaya dökecek olursak, rüyayı gören kişinin yapı ve karakter bakımından çok olumlu ve pozitif bir karaktere sahip olduğu ve bu karakterin içerisinde hırs, azim ve kararlılığın olduğu belirtilir. Bu özelliklerin kişide sürekli olarak devam edeceği ve hayatının büyük bir bölümünde bu özellikleri kişi bünyesinde ve karakterinde barındıracağı ve buna göre yaşayacağı da belirtilen önemli yorumlardan bir tanesidir.

Ayrıca bir diğer yorum ise bu rüyayı gören kişinin yapısında yer alan kararlılık özelliğinden dolayı hayatında bir çok şeyi başarabilecek güçte ve yetenekte olduğu söylenir.

Umarız bu belirttiğimiz olumlu özellikler ve olumlu yorumlar sizde de vardır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

caydanlik-yikamak

Rüyada çaydanlık yıkamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status