Rüyada çaydanlık almak

Rüyada çaydanlık almak, hayatınızda yeni bir şeylerin geleceğini ifade eder. Şöyle ki rüyasında çaydanlık aldığını gören bir kişinin bulunduğu dönemden itibaren hayatında maddi veya manevi olarak yeni bir hususların geleceğine işaret olduğu belirtiliyor. İleriye dönük kararlar alabileceğinizin sinyallarini de veren bu rüya, maddi ve manevi olarak hayırlı bir hususun olacağı şeklinde de güçlü yorumlar yapılmaktadır.

Bazı güçlü ve önemli rüya yorumcuları ise bu rüyanın olumsuz bir duruma işaret olabileceğini belirtmişlerdir. Bu olumsuz yorumlardan en dikkat çekenini sizlerle paylaşmak gerekirse, rüyasında çaydanlık aldığını gören bir kişinin çevresinde değer verdiği bir kişinin hatası veya yanlışı sebebiyle sıkıntı çekeceği ve zor durumda kalacağı belirtilmektedir.

Belirttiğimiz üzere bu rüya kişinin hayatında olumlu bir şeylerin habercisi olabilir fakat olumsuz durumların habercisi olabileceği de söylenmekte ve detaylı bir şekilde yorumlanmaktadır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

caydanlik-almak

Rüyada çaydanlık almak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status