Rüyada çay bardağı görmek

Rüyada çay bardağı görmek, rüya yorumcuları tarafından olumsuz bir durumun habercisi olabileceği belirtiyor. Bu olumsuz durumları detaylandıracak olursak, rüyayı gören kişinin çevresinde içi fesat ve kıskanç  kişilerin olduğu şeklinde bu rüya hakkında yorumlar yapılmaktadır.

Bu belirttiğimiz içi kötü kişiler akrabanız komşunuz veya arkadaşınız olabilir.

Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin sürekli izlendiği ve takip edildiği de bu rüya hakkında yapılan bir diğer dikkat çeken yorumdur. Bu rüyayı gören kişinin bu belirttiğimiz yakın çevresinde ki onu sevmeyen kişiler rüya sahibi iyi bir şey yapsa dahi kötü olarak görür ve olumsuz tavır ortaya koyar.

Ayrıca bu rüyayı gören kişi, çevresinde ki insanlara farklı bir gözle baktığı ve şüphe duyduğa da söylenir.
Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin arkasından çok şey söylendiği ve dedikodu yapıldığı da belirtilir.

Kısaca özetleyecek olursak, rüyada çay bardağı görmek, hayatınızda bulunan insanların size karşı bir ön yargı veya kin beslediği şeklinde yorumlanır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cay-bardagi

Rüyada çay bardağı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status