Rüyada çatı çökmesi

Rüyada çatı çökmesi, rüyayı gören kişinin hayatında güvenliğe oldukça fazla önem veren bir kişiliğe sahip olduğu belirtilmektedir. Şöyle ki, rüyasında çatı çöktüğünü gören birinin hayatında her şeyin yolunda gittiğini ve kendisi de dahil olmak üzere aile fertlerinin hepsinin mutlu ve güvenli olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Bu yorumun yanı sıra ayrıca, rüyayı gören kişinin içten ve sevecen biri olduğu ve çevresi tarafından sevilen biri olduğu belirtilmektedir.

Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin iş hayatında önemli bir mevkiye ulaşacağı da bu rüya hakkında yapılan pozitif yorumlardan bir tanesidir.

Bu rüya hakkında yapılan olumlu ve pozitif yorumların yanı sıra olumsuz bir kaç yorumda yapılmaktadır. Bu olumsuz yorumlardan bir kaçtanesini sizlerle paylaşacak olursak, rüyayı gören kişinin bencil bir düşmana sahip olduğu ve aynı zamanda da yaşadığı sıkıntıdan henüz o dönemde kurtulamayacağı şeklinde bir takım yorumlar da yapılmaktadır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cati-cokmesi

Rüyada çatı çökmesi ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status